Podobné články
Anketa
Facebook

Sobotní úspěch nejmladších hokejistů v Bystřici

Sobotní úspěch nejmladších hokejistů v Bystřici
12.02.2023, Redakce Chotěboř
Přečteno: 31x

Hokejová sezóna je v plném proudu a v sobotu odehrála naše nejmladší kategorie i své další dva svazové zápasy. Tentokrát jsme odjížděli na led do Bystřice nad Pernštejnem, kde jsme se postupně střetli s hokejovým klubem HC Velká Bíteš a dále s klubem SKLH Žďár nad Sázavou. A musíme říct, že si nevedli s věkově o rok staršími hokejisty vůbec špatně.

V prvním zápase proti Velké Bíteši jsme od úvodní minuty nastoupili ve velkém tempu a v některých okamžicích jsme dokonce svého soupeře herně přehrávali, nicméně každá větší šance končila na skvěle chytajícím brankáři hostů, který po celý zápas předváděl až neskutečné zákroky. A byl to právě on, který rozhodl o konečném vítězství svého týmu.

Do druhého zápasu proti týmu SKLH Žďáru nad Sázavou jsme nastoupili ještě ve větší euforii než do zápasu prvního. Hned v několika prvních minutách se nám podařilo vstřelit několik gólů a další šance jsme si dokázali připravovat vzápětí. S přibývajícími minutami a góly si naši hokejisti začínali věřit a v určitých pasážích se hrál i vcelku pohledný hokej. Naopak ve třetí třetině už nám pomalu docházely síly a v pohybu či rychlosti to bylo už znát. Toho se snažil využít Žďár, který měl několik slibných šancí z kterých vytěžil i nějaké góly. Nicméně i přesto, jsme své vedení udrželi a zaslouženě vyhráli. Trenéři děkují všem dětem za bojovnost, nasazení a rodičům za jejich podporu. Pevně doufáme, že si tuto herní formu a pohodu přeneseme do dalších zápasů a to konkrétně do zápasů v domácím turnaji, který hrajeme na domácím stadionu v sobotu 18.2.2023. Více o turnaji v našem článku, zde:

 
 
 

© 2003-2023 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |  Nastavení cookies