Podobné články
Anketa
Facebook

Informace pro fanoušky klubu

Informace pro fanoušky klubu
28.02.2023, Redakce Chotěboř
Přečteno: 39x

Vážení fanoušci, naše mužstvo v sobotu 18.2.2023 ukončilo v pořadí druhý ročník soutěže KLM Vysočiny, sezónu tak končíme na celkovém 4 místě, neboť před sezónou na aktivu klubů bylo odsouhlaseno, že vyřazená mužstva ze semifinále dále již o 3 místo hrát nebudou a pořadí bude určeno z celkové tabulky po základní části soutěže.

V této nejvyšší soutěži organizované krajským svazem ledního hokeje jsme bohužel odehráli pouhých 26 zápasů a to včetně zápasů play off, ano pouhých 26 zápasů v kategorii dospělých .....

Stejně jako na závěr minulé sezóny, tak i letos jsme se s Vámi chtěli ještě jednou setkat a o víkendu 11.3. - 12.3. zaplnit naši krásnou hokejovou arénu. Byl jsem v jednání se starou gardou Dynama Pardubice a měl 50% příslib jejich účasti. O toto utkání nebudete zcela jistě ochuzeni a proběhne zřejmě v listopadu.

Dále jsem oslovil Kometu Brno, Duklu Jihlava a opět veteránskou reprezentaci ČR, nikdo však přijet nemohl. Poslední šance do dnešního odpoledne svítala ohledně účasti staré gardy HC Sparta Praha, bohužel dnes odpoledne bylo telefonicky oznámeno, že ani oni na tento termín nesestaví mužstvo.

Pokud se chcete někdo s naším mužstvem ještě sejít a co víc, zahrát si společně s těmito hráči, vezměte si brusle a hokejku a přijďte na poslední trénink v pátek 10.3. v 19 hod.

Ještě jednou chci všem poděkovat za velikou podporu během celé sezóny a pevně věřím, že se uvidíme na Hokejovém plese v sobotu 25.3. v místní Sokolovně, kde budeme mít všichni možnost se společně pobavit.

Jaroslav Ludvík - předseda HC

 
 
 

© 2003-2023 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |  Nastavení cookies